www.stybr.cz
 
 
Novinky na Váš e-mail

Květnové slevové kupóny

Oblíbené slevové kupóny jsou zpět! Najdete je v novém EnteruUL nebo si je prostě jednoduše stáhněte do mobilu či vytiskněte.

V dubnu u nás zakoupíte vybrané telefony značky Aligator opravdu za hubičku!Jarní nabídka TOPMOBILY k dostání na našich prodejnách!Strana 1 z 2
Zobrazit položek na stránce
Stránky: 1 2 Další Poslední

Květnové slevové kupóny

Oblíbené slevové kupóny jsou zpět! Najdete je v novém EnteruUL nebo si je prostě jednoduše stáhněte do mobilu či vytiskněte.

V dubnu u nás zakoupíte vybrané telefony značky Aligator opravdu za hubičku!

Jarní nabídka TOPMOBILY k dostání na našich prodejnách!

Naskladnili jsme pro vás první hybridní chytré hodinky!

ZeTime jsou první chytré hodinky s velkým displejem a skutečnými mechanickými ručičkami. Přijďte se pokochat a udělat si radost.

Krásný Huawei P smart předčí vaše očekávání!

Pouze v březnu obdržíte na našich prodejnách k nákupu Huawei P smart Powerbanku v hodnotě 499,- Kč jako dárek!

VÝJIMEČNÁ ŘADA HUAWEI Mate V ÚNORU VÝHODNĚJI

Únor patří Huawei! Špičkové telefony řady Huawei Mate u nás v únoru zakoupít až o 3000 Kč levněji!

Naše nabídka iGET, kterou si zamilujete ♥

V únoru na našich prodejnách zakoupíte vybrané mobilní telefony a tablety iGET za velmi příznivé ceny. Přijďte se na ty krasavce podívat.

Slevová nadílka HUAWEI

Zasloužíte si to nejlepší, proto jsme ještě více snížili ceny nejprodávanějšcíh modelů značky Huawei. Navštivte nás, dokud jsou :-)

Vánoční nabídka je tady!

Z nabízených produktů si vybere každý! Doporučujeme se zaměřit na 32GB Flash Disk za vánoční cenu, Tablet Alcatel PIXI 4 (7) s krásným flipovým pouzdrem jako dárek či legendární Instax v edici MINI-O-N :-)

Listopadová nabídka TOPMOBILY

Akční listopadová nabídka TOPMOBILY plná výhodných produktů a slev!

Listopadová nabídka DIGIMAX

Z naší nové listopadové nabídky si určitě vyberere ;-)

Nádherný Huawei P9 Lite 2017 za skvělou sníženou cenu s HODNOTNÝM DÁRKEM!

Nečekejte na Vánoce!! Mobilní telefon Huawei P9 Lite 2017 nyní zakoupíte na našich prodejnách za tuto velmi příjemnou cenu a navíc obdržíte hodnotný dárek - chytrý náramek Huawei Colorband A1 v hodnotě 999,- Kč!! Nabídka platní pouze v listopadu, ale hlavně jen do vyčerpání zásob.

Ceny Huawei telefonů LETÍ DOLŮ

POZOR POZOR!! Toto je nabídka, která se nebude jen tak opakovat!!! Připravili jsme si pro vás AKČNÍ CENY telefonů HUAWEI u příležitosti Ústeckého nebe plného letadel! Akční ceny platí pouze od 02.09. do 09.09.2017, přijďte ušetřit!

Nová ZÁŘIJOVÁ nabídka

Máme pro vás telefony nejen pro vaše školáky za opravdu velmi lákavé ceny!! A navíc s cool dárky!!!

Prázdninové slevové kupony

Oblíbené slevové kupony jsou zpět! Najdete je v novém EnteruUL nebo si je prostě jednoduše stáhněte do mobilu či vytiskněte.

Jeď na Colours of Ostrava s novým HONOR 9 ZADARMO

Zapař letos s Honorem na Colours of Ostrava jako král! Buď jedním ze tří set nejrychlejších a k tvému Honoru 9 ti teď přidáme 4denní vstupenku jako dárek. Skladem na našich prodejnách.

Nová květnová nabídka

Telefony za ceny, které si zamilujete - OPRAVDU!!! Na našich prodejnách totiž můžete v květnu pořídit "dotykáč" za 1 399,- Kč - a to je tedy opravdová BOMBA!

Poslední kusy klasických tlačítkových telefonů

Neváhejte s nákupem, zásoby tlačítkových telefonů vč. legendárních "NOKIÍ" se tenčí.

Akční nabídka duben 2017

Připravili jsme pro vás nejenom 64GB USB flash disk za nepřekonatelnou cenu, ale i nový výběr TOP MOBILŮ pro měsíc duben.

UPOZORNĚNÍ - změna Microsoft (Nokia) od 1.6.2015

Společnost Microsoft (dříve Nokia), se nečekaně rozhodla změnit systém řešení oprav na náklady výrobce (záruční opravy) a podpory svých výrobků. Proto s platností již od 1.6.2015 ruší celou servisní síť autorizovaných partnerů poskytující rychlý záruční servis a poradenství na náklady výrobce v českých a slovenských městech (dříve známé jako Nokia Care Point). V případě poruchy vašeho výrobku Microsoft (Nokia) či požadavků na dotazy a podporu, kterou očekáváte ZDARMA, tak musíte kontaktovat svého prodejce a spoléhat na vyřešení vašeho problému na dálku do 30 dnů. Od 1.6.2015 tedy nebude možné vám poskytnout váš oblíbený rychlý ani expresní (do 1...
Strana 1 z 2 Stránky: 1 2 Další Poslední
ŠTÝBR - mobilní svět
Mírové náměstí 27,
v přízemí OC SEVER
Ústí nad Labem, 400 01


Mobil: (+420) 737 000 333 begin_of_the_skype_highlighting            (+420) 737 000 333      end_of_the_skype_highlighting

zc.rbyts@reves (zde rádi odpovíme na Vaše dotazy)
ŠTÝBR - mobilní svět  © 2012 - 2018
Vytvořil DYNAMIC software